POLYTOP Kunststoffpflege

Preparat do pielęgnacji elementów plastikowych wewnątrz pojazdu

POLYTOP Kunsttoffpflege to preparat zabezpieczający elementy plastikowe we wnętrzu pojazdu. Rewolucja w dziedzinie zabezpieczania wszystkich elementów plastikowych wnętrza pojazdu. Specjalnie opracowana formuła oraz odpowiednio dobrane składniki powodują, że produkt jest bardzo wydajny, a przyjemny i delikatny zapach ułatwia pracę z produktem. Efekt końcowy to idealnie zabezpieczona powierzchnia, która nabiera efektu satynowego pół matu i posiada właściwości antystatyczne (nie przyciąga kurzu). Nie zawiera w składzie rozpuszczalników.

Produkt testowany i rekomendowany przez Mercedes-Benz Daimler AG.

Sposób użycia:
Przed nałożeniem produktu powierzchnia powinna być uprzednio oczyszczona najlepiej środkiem POLYTOP Polystar / Polystar Plus. Po osuszeniu można przystąpić do zabezpieczenia powierzchni. POLYTOP Kunststoffpflege można nakładać za pomocą mikrofibry lub butelki z atomizerem, płyn intensywnie wnika w czyszczoną powierzchnię i na długi czas ją zabezpiecza, pozostawiając przyjemny zapach. Wyjątkowa formuła wnika w strukturę plastiku, odżywia kolor oraz sprawia, że plastik staje się miły w dotyku. Wnętrze wygląda czysto i schludnie. Preparat z użyciem wysokiej jakości perfum.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • baniak 5l
  • baniak 10l

POLYTOP Kunststoffpflege Ultra

Środek do czyszczenia i zabezpieczenia elementów plastikowych na zewnątrz pojazdu

POLYTOP Kunststoffpflege Ultra to środek do czyszczenia i zabezpieczania elementów plastikowych i gumowych na zewnątrz pojazdu. Uwydatnia kolor, nadając delikatnego połysku. Posiada właściwości odpychające wodę oraz zabrudzenia. Po jednokrotnym użyciu pozostaje na długi czas, poprzez dogłębne wnikanie w strukturę zabezpieczanej powierzchni. Nie wpływa negatywnie przy lakierowaniu elementów uprzednio czyszczonych.

Produkt testowany i rekomendowany przez Mercedes-Benz Daimler AG.

Sposób użycia:
Preparat nałożyć za pomocą mikrofibry POLYTOP na plastik lub gumę. Środek powoli, ale dogłębnie penetruje powierzchnię. Skutecznie chroni przed skutkami złych warunków atmosferycznych, dając długotrwały efekt.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • baniak 5l
  • baniak 10l

POLYTOP Lederpflege

Środek do konserwacji tapicerki skórzanej

POLYTOP Lederpflege to bardzo wysokiej jakości produkt na bazie lanoliny. Do czyszczenia i pielęgnacji tapicerki skórzanej. Kolor skóry zostaje odświeżony, a ze względu na głęboko skuteczne składniki naturalne skóra staje się gładka i bardziej wytrzymała.

Produkt testowany i rekomendowany przez Mercedes Benz Daimler AG.

Sposób użycia:
W pierwszym etapie należy oczyścić powierzchnię skóry, można skorzystać ze środka POLYTOP Polystar i umyć dogłębnie skórę ze wszelkich zabrudzeń. Po wyschnięciu można przystąpić do nakładania warstwy ochronnej. Nie należy nakładać zbyt grubej warstwy. Pozostawić do samoistnego wyschnięcia. Skóra staje się sprężysta i odzyskuje dawny blask. Dzięki zawartości lanoliny cząsteczki głęboko wnikają i zabezpieczają skórę na długi czas pozostawiając przyjemny zapach we wnętrzu auta.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml