POLYTOP Velox Care

Usuwanie śladów po wodzie z powierzchni lakieru

pl-ico-nowosc
Velox Care to produkt przeznaczony do usuwania śladów na lakierze, tzw. Water spot. Ślady po zeschniętej wodzie szczególnie trudne do usunięcia i powszechne w okresie letnim. Velox Care pozwala na usuwanie zabrudzeń z lakieru bez potrzeby użycia wody.

Sposób użycia:
Nanieś mgiełkę na element. Rozetrzyj za pomocą mikrofibry. Suchą stroną mikrofibry wypoleruj do sucha. Produkt posiada wyjątkowo dobre właściwości czyszczące i świetnie radzi sobie z zaschniętymi plamami po wodzie.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml

POLYTOP Velox Shine

Szybkie i efektywne wyciągnięcie koloru i połysku z powierzchni lakieru

pl-ico-nowosc
Velox Shine to najnowszy produkt z serii quick detailer. Jego atuty to maksymalne wydobycie koloru, szybkość pracy oraz łatwość aplikacji. Lakier staje się bardzo gładki, kolor robi się bardziej wyrazisty i zapewnia bardzo dobrą hydrofobowość.

Sposób użycia:
Nanieś mgiełkę na element. Rozetrzyj za pomocą mikrofibry. Suchą stroną mikrofibry wypoleruj do sucha. Produkt posiada wyjątkowo dobre właściwości czyszczące. Najlepsze efekty uzyskamy używając go w duecie ze środkiem Velox Care.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml

 

POLYTOP Glas – Klar Classic

Doskonały płyn do mycia szyb

POLYTOP Glas – Klar Classic to przełom w dziedzinie płynów do mycia szyb. Posiadający zawartość bardzo dobrej jakości rozpuszczalników. Produkt posiada doskonałą wydajność czyszczenia i jest szybko schnący. Nie pozostawia smug. Nadaje się również do powierzchni gładkich na zewnątrz i wewnątrz pojazdu. Płyn jest bardzo ekonomiczny i pozostawia przyjemny zapach. Mycie szyb od tej pory to przyjemność bez smug i uciążliwego polerowania.

Produkt testowany i rekomendowany przez Mercedes-Benz Daimler AG.

Sposób użycia:
Wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię i od razu można wycierać. Nie ma potrzeby polerowania, ze względu na użyte składniki nie pozostawia smug. Mycie szyb od dnia dzisiejszego nabiera nowego wymiaru. Mycie szyb z POLYTOP Glas – Klar Classic to miła powinność, a nie uciążliwy obowiązek.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • baniak 10l

POLYTOP Felgenreiniger

Środek czyszczący do felg

POLYTOP Felgenreiniger L to gotowy do użycia środek do czyszczenia felg. Bez rozpuszczalników. Posiada znakomite właściwości czyszczące. Można go stosować zarówno do felg aluminiowych jak i stalowych. Produkt nadaje się do szybkiego i skutecznego czyszczenia kół.

Sposób użycia:
Wystarczy spryskać czyszczoną felgę, a płyn od razu zacznie działać. Po odczekaniu 2-3 minut wystarczy spryskać wodą pod dużym ciśnieniem, najlepiej przy użyciu myjki ciśnieniowej. W przypadku uporczywych zabrudzeń użyć pędzla POLYTOP do czyszczenia felg. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, w tym pył hamulcowy oraz wszelkie inne zabrudzenia drogowe. Skuteczny, ale jednocześnie nie niszczy struktury lakieru felg.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • baniak 10l

POLYTOP Autoshampoo

Profesjonalny szampon samochodowy

POLYTOP Autoshampoo jest wysoko skoncentrowanym, gotowym do użycia szamponem do ręcznego mycia pojazdów wszelkiego typu. Działa otłuszczająco i pozostawia cienką warstwę ochronną. Działanie wprawi w podziw wszystkich użytkowników. Niesamowicie pianotwórczy, wydajny oraz skuteczny szampon jest doskonałym rozwiązaniem, aby umyć i nabłyszczyć lakier pomiędzy regularnym woskowaniem, wzmocnić ochronę, połysk i blask!

Sposób użycia:
Wlać nakrętkę ( ok. 50 ml) szamponu na każde 10 litrów wody. Używać w połączeniu z ciepłą wodą. Umyć dokładnie całe auto i obficie spłukać pod dużym ciśnieniem, najlepiej przy użyciu myjki ciśnieniowej. Pianotwórczość oraz wzmożona gęstość szamponu pozwala na umycie auta bez konieczności nadmiernego spłukiwania w między czasie. Efekt zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników, najwyższa jakość. Gąbką wręcz jest opętana działaniem szamponu, który dodatkowo pozostawia warstwę ochronną.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • baniak 10l

POLYTOP Schleifknete Blau ohne Schleifmittel

Niebieska glinka do lakieru bez środków ściernych

POLYTOP delikatna niebieska glinka do lakieru, która usuwa zabrudzenia z powierzchni lakieru. Przeznaczona do usuwania lekkich i średnich zabrudzeń, które gromadzą się na powierzchni lakieru podczas codziennej eksploatacji samochodu (naloty rdzy, smoły, pozostałości owadów). Można stosować na powierzchniach takich jak: lakier, szkło, felgi oraz tworzywa sztuczne. Glinka jest bezpieczna dla lakieru i nie rysuje jego powierzchni. Nie zawiera środków ściernych.

Sposób użycia:
Stosować na umytych wcześniej powierzchniach. Spryskać powierzchnię wodą w celu poślizgu glinki. Pocierać glinką lakier do momentu aż stanie się gładki. Po użyciu należy glinkę spłukać z ewentualnych zabrudzeń, co ograniczy powstanie ewentualnych uszkodzeń lakieru przy kolejnym stosowaniu. Produkt schować do plastikowego opakowania. Po użyciu glinki na lakierze lub innej powierzchni nabiera ona śliskości oraz przygotowuje lakier do nakładania warstwy ochronnej. Niezbędnik każdego dbającego o lakier swojego samochodu. W zależności od wielkości pojazdu i stopnia zabrudzenia, 200g glinka starcza na kilka razy.