POLYTOP Tresor SF

Środek do zabezpieczania i pielęgnacji powierzchni

Polytop Tresor SF to środek do zabezpieczania i pielęgnacji nowych lub uprzednio przygotowanych pastami POLYTOP lakierów. Doskonale wyważone połączenie twardych wosków, polimerów, teflonu, lubrykantu oraz środków czyszczących gwarantuje łatwość użycia. Do stosowania ręcznego lub mechanicznego. Wyschniętą pozostałość pasty można łatwo zetrzeć ściereczką z mikrofibry. Lakier zostaje zabezpieczony, powierzchnia gładka z głębokim połyskiem.

Sposób użycia:

Ręcznie:
Niewielką ilość pasty nałożyć na gąbkę POLYTOP, równomiernie rozprowadzić po powierzchni i polerować. Pozwolić paście podeschnąć i resztę zetrzeć szmatką z mikrofibry POLYTOP i gotowe.

Maszynowo:
Niewielką ilość pasty nałożyć na gąbkę POLYTOP, równomiernie rozprowadzić po powierzchni i polerować. Następnie wypolerować za pomocą mikrofibry i gotowe, lakier auta wygląda jak nowy.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • butelka 1l
  • baniak 5l

POLYTOP Hartglanzwachs

Twardy wosk w płynie

POLYTOP Hartglanzwaschs to wosk w płynie na bazie rozpuszczalników. Nie zawiera środków ściernych. Jego główne atuty to szybkość w nakładaniu oraz bardzo łatwa ścieralność. Wosk posiada znakomite właściwości zabezpieczające lakier, nadaje niesamowitej głębi koloru przy minimum pracy.

Sposób użycia:
Na uprzednio przygotowaną powierzchni ę lakieru nałożyć niezbyt grubą warstwę wosku, pozostawić to lekkiego wyschnięcia. Po czym wypolerować za pomocą delikatnej mikrofibry. Produkt posiada bardzo dobre właściwości odprowadzające wodę oraz zabezpiecza lakier na długi czas. Zawartość wysokiej jakości wosku Carnauba gwarantuje najwyższej jakości efekt, nadając niesamowitej głębi. Niezbędnik każdego dbającego o wygląd auta.

Dostępne opakowania:

  • butelka 500ml
  • butelka 1l
  • baniak 5l