POLYTOP  producent profesjonalnych kosmetyków samochodowych

Badania i rozwój

madeingermany

Niemiecka jakość

Produkcja kosmetyków marki POLYTOP odbywa się w Niemczech, przez wykwalifikowanych inżynierów oraz chemików, którzy są gwarantem wysokiej jakości. Zakład w Niemczech gwarantuje stabilność produkcji oraz szybki łańcuch dostaw. Siedziba producenta znajduje się niedaleko Frankfurtu nad Menem, co stanowi idealne połączenie dla dostawców oraz odbiorców. Szczególne wymagania dotyczące produktów można ustalać bezpośrednio w naszym dziale rozwoju ze specjalistami, którzy zajmą się dalszymi przygotowaniami do wdrożenia.

Doskonała technologia i know-how

Nasze know-how znajduje odzwierciedlenie w wysokiej jakości produktach do czyszczenia i konserwacji wszelkich pojazdów mechanicznych Produkty te są doceniane przez największych producentów samochodów na świecie od wielu lat. Nasi chemicy nie spoczywają na laurach – wszystkie produkty testowane są w laboratorium badawczym, przez co są dostosowane do zmieniających się technologii malowania nowoczesnych aut.

pielęgnacja tworzy większą wartość!

Na bieżąco udoskonalane

POLYTOP to światowy lider w produkcji profesjonalnych kosmetyków do detailingu samochodowego. Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy linię produktów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji lakierów matowych oraz folii samoprzylepnych. Cały czas prowadzimy testy nowych składników i nowych akcesoriów aby wszystkie nasze produkty stawały się coraz lepsze. POLYTOP to także szkolenia. Prowadzimy szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu auto detailingu. Naszym celem jest jakość a pielęgnacja tworzy większą wartość!

Profesjonalne kosmetyki

Wyprodukowane w Niemczech

Do każdego typu lakieru