Lakiery matowe

Linia kosmetyków do pielęgnacji folii oraz lakierów matowych

Pierwsi na rynku!

Marka POLYTOP jako pierwsza na rynku w pełni opracowała zestaw, który jest dedykowany do lakierów lub folii matowych. Całość zestawu ma za zadanie pielęgnację oraz pełne zabezpieczenie samochodu. Efekt jest rewelacyjny, a łatwa aplikacja pozwala na użycie przez każdego klienta, nawet mało doświadczonego.

Coraz więcej lakierów matowych i folii

Lakiery matowe oraz pojazdy oklejane folią matową, tworzą tendencję wzrostową w ostatnich latach. Lecz ze względu na trudny proces czyszczenia oraz konserwacji matowej powierzchni, ich pielęgnacja i utrzymanie w dobrej kondycji jest ciągle wyzwaniem.

POLYTOP Mattlack

Linia opracowana z myślą o lakierach matowych

Zestaw składa się z czterech różnych produktów, które w pełni rozwiązują problem konserwacji oraz zabezpieczenia lakierów matowych.

POLYTOP Mattlack Shampoo

Jest wysoko skoncentrowanym, gotowym do użycia szamponem do ręcznego mycia pojazdów z lakierem matowym. Specjalna formuła aktywnych składników usuwa powierzchniowe zabrudzenia i ślady oleju bez nabłyszczania karoserii. Wydajny oraz skuteczny jest idealnym szamponem do mycia matowych lakierów samochodowych.

POLYTOP Mattlack Langzeitversiegelung

jest zabezpieczeniem długoterminowym. Nie powoduje blasku i dzięki zastosowaniu nanocząsteczek na długi czas uszczelnia matową powłokę lakierniczą. Posiada dużą zawartość naturalnego wosku Carnauba. Produkt bezwodny, nie zawiera oleju silikonowego. Nadaje się również do usuwania małych plam smoły.

POLYTOP Mattlack Schnellpflege

Jest gotowym do użycia środkiem do szybkiej pielęgnacji pojazdu. Produkt może być stosowany na wszystkie powierzchnie matowe pojazdu. Wzmacnia matowy efekt. Po zastosowaniu środka, lakier znakomicie kropelkuje, jest bardziej gładki, co znacznie zmniejsza skłonność do powstawania rys. Zawarty w produkcie kwas lotny ułatwia usuwanie osadów kamienia.

POLYTOP Mattlack Intensivreiniger

To gotowy do użycia środek do czyszczenia zabrudzeń i owadów z lakierów matowych. Do stosowania również na tłuste i zabrudzone sadzą powierzchnie. Zwiększa efekt matowy poprzez całkowite usunięcie osadu powodującego pojawianie sie połysku. Po aplikacji lakier jest bardziej odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Rewelacyjny efekt

Matowe lakiery są jeszcze rzadko spotykane w naszym kraju. Wymagają nieco więcej czynności pielęgnacyjnych, które musimy wykonać podczas jego mycia. Jest to z pewnością nieco bardziej uciążliwe niż w przypadku lakierów wodnych ale z pewnością daje lepsze efekty wizualne. Kosmetyki POLYTOP na pewno ułatwią to zadanie.

Pozostałe linie produktów